Leczenie ortodontyczne zgodne ze światowymi standardami

Zdjecie okladka

Kluczową wartością w Gabinecie ortodontyczno-stomatologicznym Dr Małgorzaty Sawki-Pomierskiej jest zdrowy uśmiech każdego z naszych Pacjentów. Dbamy aby efekty leczenia ortodontycznego były trwałe i satysfakcjonujące, a każdy etap dopracowany do perfekcji. Zależy nam, aby Państwa droga do pięknego uśmiechu była jak najbardziej komfortowa, a jednocześnie efektywna.

Leczymy wady ortodontyczne i usuwamy niedoskonałości zgryzu przy pomocy najnowszej generacji sprzętu. Posiadamy skaner iTero dzięki któremu możemy dokonać cyfrowej analizy stanu uzębienia. Po przygotowaniu szczegółowego planu leczenia ortodontycznego przystępujemy do działania mającego na celu jak najlepszy efekt leczenia. Najważniejszy jest Twój piękny uśmiech.

Za sprawą najnowszych technologii, a także dzięki materiałom najwyższej jakości wszystko odbywa się zgodnie ze światowymi standardami leczenia stomatologicznego.

Serdecznie zapraszamy na konsultację ortodontyczną. Nasz Gabinet znajduje się na Starym Mieście w Elblągu, ul. Studzienna 21-22A.

Do zobaczenia.

Blog kategorie