Teraz Invisalign First dla dzieci w promocyjnej cenie

Zdjecie okladka

Wielka promocja w Gabinecie ortodontyczno-stomatologicznym w Elblągu trwa! Teraz w Gabinecie rabat 2.500,- zł. na wszystkie alignery prostujące zęby i pomagające w uzyskaniu najpiękniejszego uśmiechu. Promocją zostały objęte również personalizowane alignery Invisalign First dla dzieci, które najmłodsi uwielbiają.

Ostatnio zdobienie zębów na różne sposoby stało się bardzo modne dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych najmłodszych Pacjentów! Oferujemy kolorowe naklejki na niewidoczne nakładki Invisalign, które dają efekt podobny do diamencików zdobiących zęby. Co ważne efekt który dają ozdobne Invisalign nie jest tylko estetyczny, ale i leczniczy. Czasem wystarczy kosmetyczna korekta wady zgryzu, aby całe życie cieszyć się wspaniałym uśmiechem.

Zapraszamy do odwiedzenia Gabinetu na Starym Mieście w Elblągu. Świadczymy usługi ortodontyczne Pacjentom z Elbląga i okolic - Gdańsk, Malbork, Tczew, Sztum, Milejewo, Braniewo, Tolkmicko, Ostróda, Pasłęk. Wszyscy są u nas mile widziani i zapewniamy, że termin i godzina pierwszej konsultacji ortodontycznej, czy też godziny kolejnych wizyt zostaną dostosowane do Waszych grafików.

Serdecznie zapraszamy do Gabinetu! Promocja trwa!

Blog kategorie

Leczenie ortodontyczne zgodne ze światowymi standardami

Zdjecie okladka

Kluczową wartością w Gabinecie ortodontyczno-stomatologicznym Dr Małgorzaty Sawki-Pomierskiej jest zdrowy uśmiech każdego z naszych Pacjentów. Dbamy aby efekty leczenia ortodontycznego były trwałe i satysfakcjonujące, a każdy etap dopracowany do perfekcji. Zależy nam, aby Państwa droga do pięknego uśmiechu była jak najbardziej komfortowa, a jednocześnie efektywna.

Leczymy wady ortodontyczne i usuwamy niedoskonałości zgryzu przy pomocy najnowszej generacji sprzętu. Posiadamy skaner iTero dzięki któremu możemy dokonać cyfrowej analizy stanu uzębienia. Po przygotowaniu szczegółowego planu leczenia ortodontycznego przystępujemy do działania mającego na celu jak najlepszy efekt leczenia. Najważniejszy jest Twój piękny uśmiech.

Za sprawą najnowszych technologii, a także dzięki materiałom najwyższej jakości wszystko odbywa się zgodnie ze światowymi standardami leczenia stomatologicznego.

Serdecznie zapraszamy na konsultację ortodontyczną. Nasz Gabinet znajduje się na Starym Mieście w Elblągu, ul. Studzienna 21-22A.

Do zobaczenia.

Blog kategorie
Subskrybuj Kategoria 1