Jak zacząć leczenie ortodontyczne nakładkami SPARK?

Zdjecie okladka

Chcesz rozpocząć leczenie ortodontyczne nakładkami Spark? Możesz to zrobić już dziś!
Jeśli zastanawiasz się, jak dowiedzieć się, kiedy zmienić nakładki lub co może się zdarzyć po wczesnej zmianie nakładek, być może jesteś gotów do rozpoczęcia swojej przygody z przezroczystymi nakładkami. Ale od czego zacząć? Od jakich nakładek zacząć? Wiedz, że teraz jest idealny moment, aby rozważyć nakładki Spark Clear Aligners i skorzystać z konsultacji ortodontycznej u nas w Gabinecie.

Wygodne i łatwe w noszeniu nakładki Spark Aligner leczą wiele różnych wad zgryzu, w tym odstępy miedzy zębami, stłoczenia, zgryz otwarty, zgryz krzyżowy, przodozgryz. Ceny tego systemu są porównywalne z aparatami ortodontycznymi i innymi alignerami. Nakładki zostały zaprojektowane z myślą o bardzo efektywnym przemieszczaniu zębów na właściwe pozycje. Ponadto nakładki Spark Clear Aligners są mało podatne na przebarwienia.

Jesteś gotowy, aby otrzymać swój indywidualny plan leczenia ortodontycznego? Mieszkasz w Elblągu lub w okolicy, a może mieszkasz za granicą i odwiedzasz rodzinę w Elblągu, umów wizytę w Gabinecie ortodontycznym na Starym Mieście w Elblągu i zadbaj o swój uśmiech już dziś!
Do zobaczenia w Gabinecie Dr Małgorzaty Sawki-Pomierskiej przy ul. Studziennej 21-22A.