Uśmiech dziecka zasługuje na leczenie ortodontyczne Invisalign First

Zdjecie okladka

Invisalign First to nowoczesna terapia ortodontyczna korygująca wady zgryzu wraz ze wzrostem dziecka. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii poprawiamy uśmiechy nawet tych dzieci, które mają zęby mleczne. Jest to absolutna rewolucja w ortodoncji, a korzyści z zastosowania niewidocznych nakładek Invisalign First u dzieci są ogromne. Sprawiamy, że uśmiech najmłodszych zmienia się i pięknieje razem z ich wzrostem.

Stworzenie niewidocznych nakładek Invisalign First stanowi odpowiedź na specyficzne potrzeby dzieci. Leczenie ortodontyczne w Gabinecie ortodontyczno-stomatologicznym na Starym Mieście w Elblągu to teraz nie tylko fantastyczne wyniki leczenia, ale również najwyższy poziom komfortu pacjenta, a także mnóstwo pozytywnych doświadczeń podczas całej terapii ortodontycznej.

Korzyści z zastosowania leczenia niewidocznymi nakałdkami Invisalign First u najmłodszych są ogromne.

MNIEJ OGRANICZEŃ DIETETYCZNYCH
Dziecko ma zdecydowanie mniej ograniczeń dietetycznych niż przy zastosowaniu aparatów stałych.

FANTASTYCZNE WYNIKI LECZENIA
Gwarantujemy piękny uśmiech niezależnie od stopnia skomplikowania wad zgryzu.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE CYFROWE
W Gabinecie ortodontyczno-stomatologicznym szybko wykonamy cyfrowy skan zgryzu przy zastosowaniu najnowocześniejszego skanera iTero.

DELIKATNE LECZENIE ORTODONTYCZNE
Niewidoczne nakładki Invisalign First wykonano z delikatnego materiału SmartTrack zapewniającego maksymalny komfort podczas użytkowania.

Dzieci mają szczególne potrzeby. Niewidoczne nakładki Invisalign First zostały stworzone z myślą o nich. Do pierwszej fazy leczenia ortodontycznego kwalifikują się pacjenci będący we wczesnym stadium uzębienia mieszanego. Zapewniamy małym pacjentom najlepszą opiekę wykorzystując innowacje dostosowane do ich specyficznych potrzeb.

Uśmiech dziecka zasługuje na leczenie ortodontyczne Invisalign First w Gabinecie na Starym Mieście w Elblągu.

Leczymy stare przypadłości, zupełnie nowymi, lepszymi sposobami!

Zapraszamy!