Teraz Invisalign First dla dzieci w promocyjnej cenie

Zdjecie okladka

Wielka promocja w Gabinecie ortodontyczno-stomatologicznym w Elblągu trwa! Teraz w Gabinecie rabat 2.500,- zł. na wszystkie alignery prostujące zęby i pomagające w uzyskaniu najpiękniejszego uśmiechu. Promocją zostały objęte również personalizowane alignery Invisalign First dla dzieci, które najmłodsi uwielbiają.

Ostatnio zdobienie zębów na różne sposoby stało się bardzo modne dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych najmłodszych Pacjentów! Oferujemy kolorowe naklejki na niewidoczne nakładki Invisalign, które dają efekt podobny do diamencików zdobiących zęby. Co ważne efekt który dają ozdobne Invisalign nie jest tylko estetyczny, ale i leczniczy. Czasem wystarczy kosmetyczna korekta wady zgryzu, aby całe życie cieszyć się wspaniałym uśmiechem.

Zapraszamy do odwiedzenia Gabinetu na Starym Mieście w Elblągu. Świadczymy usługi ortodontyczne Pacjentom z Elbląga i okolic - Gdańsk, Malbork, Tczew, Sztum, Milejewo, Braniewo, Tolkmicko, Ostróda, Pasłęk. Wszyscy są u nas mile widziani i zapewniamy, że termin i godzina pierwszej konsultacji ortodontycznej, czy też godziny kolejnych wizyt zostaną dostosowane do Waszych grafików.

Serdecznie zapraszamy do Gabinetu! Promocja trwa!

Blog kategorie