Nowość w Elblągu! Wyjątkowe, personalizowane Invisalign First dla dzieci

Zdjecie okladka

W Gabinecie ortodontyczno-stomatologicznym w Elblągu łączymy przyjemne z pożytecznym. Wyjątkowe nakładki Invisalign First zostały stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych pacjentach. Dzieci mogą spersonalizować swoje nakładki Invisalign First i dodać do nich, ulubione przez siebie, kolorowe emblematy. Symbole mogą odzwierciedlać aktualne zainteresowania lub rzeczy które przyjemnie się kojarzą. Personalizacja nakładek to świetna zabawa umilająca leczenie ortodontyczne. 

Nakładki Invisalign First to leczenie ortodontyczne szerokiej gamy wad zgryzu. Doskonale korygują niedoskonałości zgryzu u dzieci. Dodatkowo pomagają w rozbudowie łuków zębowych. 

Invisalign First zaprojektowano tak, aby efekty leczenia ortodontycznego były przewidywalne. Zoptymalizowane zaczepy wspierają ekspansję, dostosowują się i zmieniają rozmiar zależnie od rozmiarów policzkowych powierzchni zęba. Duża skuteczność leczenia ortodontycznego została zmaksymalizowana dzięki zastosowaniu technologii SmartStage. Dzieje się tak za sprawą wytwarzania punktów kontaktu i siły. To rozwiązanie wspiera ruch zęba niezbędny do ekspansji łuku. 

Leczenie ortodontyczne Invisalign First to również dodatkowa sekwencja ruchów zębowych. Korzystając z opcji leczenia nakładkami Invisalign First najpierw przesuwają się zęby trzonowe dziecka. W drugiej kolejności następuje ekspansja kłów i wszystkich zębów bocznych. To nowy schemat sekwencji ruchów zębowych, który zapewnia doskonałe podparcie i ukierunkowanie sił każdemu z segmentów ruchu. Jednocześnie pozycja siekaczy zostaje wyrównana. W celu zwiększenia retencji krótkich koron klinicznych stosujemy nowe, zoptymalizowane rozwiązanie. Zaczepy retencyjne automatycznie dostosowują się, a ich rozmiar jest zależny od wielkości powierzchni policzkowej zębów dziecka. 

Opcja leczenia ortodontycznego Invisalign First wspomaga wyrzynanie zębów stałych u dzieci. Oferujemy ulepszoną opcję leczenia, zoptymalizowaną tak, aby stosując nakładki dokonywała się samoistna ekspansja łuków zębowych.

Podsumowując leczenie ortodontyczne dla dzieci przy zastosowaniu nakładek Invisalign First możemy śmiało stwierdzić, że jest to doskonałe rozwiązanie. Kompleksowa korekta wad zgryzu pomaga uniknąć noszenia aparatu ortodontycznego w dorosłym życiu. Personalizowane nakładki Invisalign First są nowością w Elblągu i stają się bardzo popularne wśród dzieci. Kolorowe emblematy, którymi dziecko może udekorować swoje nakładki Invisalign First, dają mnóstwo radości z całego procesu leczenia ortodontycznego.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do zapisania dziecka na konsultację ortodontyczną w Gabinecie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i dbamy o jak najlepsze efekty leczenia ortodontycznego.

Do zobaczenia w Gabinecie ortodontyczno-stomatologicznym na Starym Mieście w Elblągu.